• lt
  • ru
  • en

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė paruošė darbui didžiausią Baltijos šalyse doką

AB „Vakarų laivų gamykla“ (VLG) įmonių grupė baigė didžiausio Baltijos šalyse plaukiojančio doko atnaujinimą ir modernizaciją. Iš Turku laivų remonto įmonės į Klaipėdą pargabentas dokas paruoštas eksploatacijai, tačiau darbo pradėti dar negali.

Plaukiojantis dokas prišvartuotas ne nuolatinėje savo vietoje, o prie įmonės „Vakarų Baltijos laivų statykla“ krantinės, kur lauks kol bus baigti Malkų įlankos infrastruktūros plėtros darbai.

„Dokas parengtas darbui, deja, dar negalime pradėti jo eksploatacijos, nes neužbaigta uosto infrastruktūra, dėl to patiriame papildomų sąnaudų ir atitinkamai negeneruojame suplanuotų pajamų. Tikimės, kad, tai suprasdami, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija ir darbus vykdantys rangovai dės visas įmanomas pastangas, kad Malkų įlankos infrastruktūros plėtros projektas būtų baigtas kaip įmanoma greičiau, ir mes galėsime pradėti tenkinti užsakovų lūkesčius ir poreikius – remontuoti bei modernizuoti Panamax ir Aframax dydžių laivus“, – komentavo VLG įmonių grupės generalinis direktorius Arnoldas Šileika.