• lt
  • ru
  • en

Lankėsi „MAN Cryo“ ir „MAN PrimeServ” atstovai

Lietuvos SGD klasterio verslo partnerysčių ir kontaktų tinklas regione toliau plečiasi. Rugsėjo 29 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke klasterio nariai turėjo progą susitikti ir užduoti rūpimus klausimus „MAN Cryo“ ir „MAN PrimeServ” delegacijos nariams.

Vertingą vizitą organizavo laivų techninės priežiūros bei metalo konstrukcijų gamybos darbų Baltijos šalyse ir už jos ribų profesionalai UAB „Garant Service”. Įmonės kvietimu į Klaipėdą atvyko Švedijos SGD klasteriui priklausančios kompanijos „MAN Cryo“ pardavimų vadovas Rogeris Göthbergas ir už antžeminius sprendimus atsakingas Hansas Lysér. Taip pat susitikime dalyvavo „MAN PrimeServ” Suomijos ir Baltijos šalių padalinių vadovas Teppo Suominenas.

„MAN Cryo“, kurianti ir gaminanti jūriniame sektoriuje naudojamas SGD sistemas kompanijai „MAN Diesel & Turbo”, jau daugiau nei 50 metų pristato pažangias technologijas dujų pramonės srityje bei yra užsitarnavusi solidžią reputaciją. „MAN Cryo“ – viena pirmaujančių pasaulyje SGD saugojimui, paskirstymui ir kitiems procesams reikalingos kriogeninės įrangos gamintojų. „MAN Cryo” savo klientams teikia platų paslaugų sprektrą kartu su „MAN PrimeServ” ir „MAN Diesel & Turbo”.

Susitikimo svečiai pristatė savo siūlomus sprendimus, kurie apima SGD pakrovimo terminalus, išdujunimo terminalus, suspaustų gamtinių dujų stotis, SGD bunkeriavimo stotis, SGD bunkeriavimo laivus, SGD jūrinio kuro dujų sistemas.

Savo ruožtu klasterio nariai išsamiai nušvietė šiuo metu įgyvendinamus SGD varomo geležinkelio lokomotyvo ir išmaniojo SGD transportavimo konteinerio technologinius projektus.

Išsyk po šio susitikimo Klaipėdos mokslo ir technologijų parke lankėsi didelė delegacija iš Suomijos – žurnalistai, besidomintys SGD tematika. Klasterio koordinatorius Andrius Sutnikas susitiko su beveik dviems dešimtimis žiniasklaidos atstovų, supažindino su šios verslo ir mokslo bendradarbiavimo platformos kūrimo istorija bei tikslais.