• lt
  • ru
  • en

Suformuotas Vokietijos laivų statyklų aljansas

Vokietijos laivų statyklos „German Dry Docks“ (GDD), „ BREDO Dockgesellschaft“ ir „Mutzelfeldwerft“ nuo 2017 m vasario 1 d. pradėjo dirbti kaip naujas laivų statyklų aljansas: „German Dry Docks Grooup“. GDD valdo 5–is dokus Kaiserhafene Bremerhafene, BREDO valdo 4-ius dokus Fischereihafene Bremerhafene, o Mutzelfeldwerft valdo vieną doką Amerikahafene Kuxhafene.

Visos trys laivų statyklos išlaiko savo nepriklausomybę bei pavadavimus ir tęsia darbą rinkoje. Tačiau visos trys įmonės valdomos vienos menedžmento komandos, kurios lyderiai Gvido Forsterlingas iš GDD ir Dirk Harms iš BREDO.

Deklaruojamas Aljanso privalumas – geriau patenkinti įvairių segmentų reikmes planuojant laivų dokavimus. Visų trijų kompanijų užsakovai turės naudos iš galimybės lanksčiau naudotis skirtingų galingumų dokais. P. Harmsas sako, kad visoms laivų statykloms tekdavo atsakyti užsakovams nes jų dokai būdavo užimti. Dabar  visi kartu turime daug daugiau galimybių ir galime išvengti dokų apkrovimo pulsacijų.

Be dešimties dokų German Dry Doks Group dar jungia MWB Power variklių servisą, German Ship Repair ir Rotterdam Ship Repair, kurie siūlo remonto paslaugas jūroje ir prieplaukose.

2017 m. I ketv. „Shiprepair and Maintenonce“