• lt
  • ru
  • en

UAB “Garant”

Dubysos g. 27a
LT-91181, Klaipėda
Įmonės kodas:
140101296
Direktorius:
Vasilij Pigarev

UAB “Garant” buvo įkurta 1990 metais Klaipėdoje. Tai viena pirmųjų privataus kapitalo įmonių, pradėjusių teiki laivų variklių ir pagalbinių mechanizmų remonto darbus Lietuvoje.

Veiklą pradėjusi vos su 10 žmonių komanda, šiandien įmonė Garant išaugo į Garant įmonių grupę, kurioje darbuojasi per 240 žmonių trijose Pabaltijo šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Rusijoje.

Mūsų moto – „ant laivo denio su sprendimais“, kad laivas nenustotų judėti, o jo savininkai – nenustotų uždirbti bei taupyti kaštus, tuo pačiu jaustųsi ramūs, nes viskuo bus pasirūpinta.

Darbo filosofija – dirbame atkakliai, kad užsitarnautume pagarbą ir nuoširdžiai, kad ją išsaugotume.

Ambicijos – esame Pabaltijo įmonė, kurios siekis – aptarnauti klientus visame pasaulyje. Ten kur mūsų klientai, ten ir mes.

Garant Group vienija šias įmones:

Garant Service – įvairūs laivų pagrindinių variklių ir kitos įrangos remonto darbai, kapitalinis atnaujinimas; atsarginių dalių tiekimas; metalo konstrukcijos; plieninių trosų gaminiai; jūriniai kėlimo komplektai. Klientui pageidaujant, remonto darbai atliekami naudojant mobilią remonto įrangą, laivui esant bet kuriame pasaulio uoste.

Išsamiau: https://garant.eu/maintenance-and-repair/

Garant Diving – povandeninės laivo korpuso konstrukcijos, sraigto bei vairo sistemos apžiūra, nuvalymas, defektacija ir remontas; spalvotas povandeninis fotografavimas; naftos produktų surinkimas nuo vandens paviršiaus ir kiti povandeniai darbai.

Išsamiau: https://garant.eu/underwater-works/

Garant Safety – priešgaisrinės ir gelbėjimosi įrangos patikra, remontas, tiekimas. Įvairios jūrinės navigacijos ir elektronikos diegimas, patikra ir remontas. Mobilios komandos atlieka sertifikuotas patikras ir remontą bet kuriame, kliento nurodytame, uoste.

Išsamiau: https://garant.eu/safety-and-firefighting/

Garant Safety LV  – priešgaisrinės ir gelbėjimosi įrangos patikra, remontas, tiekimas;  inkaravimo ir švartavimosi priemonių tiekimas.

Pikasoma – švartavimo ir vilkimo sprendimai, jūriniai reikmenys ir viskas, ko reikia laivams, laivų remonto aikštelėms bei laivų statybos įmonėms, visame pasaulyje.

Išsamiau: https://garant.eu/technical-supplies/

Garant Boats & Yachts –  specializuotos pramoginių laivų ir jų remontui skirtų detalių, priežiūros priemonių bei aksesuarų parduotuvės Klaipėdoje ir Kaune.

Išsamiau: www.garantboats.eu/